EllenWhiteova.cz  (Na úvodní stránku) EllenWhiteova.cz


Návštěva v Texasu

Svědectví pro církev - svazek čtvrtý


Rejstřík - na začátek na začátek

Návštěva v Texasu

Ve čtvrtek jsme šli k bratru McDearmanovi v Grand Prairie. Zde se naše snacha setkala se svými rodiči, bratrem a sestrou, kteří se již nacházeli na prahu smrti, protože v tomto státě řádila již celé období horečka. Byli jsme velmi rádi, že jsme mohli poskytnout pomoc této postižené rodině, která nám v minulých letech velmi pomáhala, když jsme se dostali do nesnází.

Když se jejich zdravotní stav zlepšil, opustili jsme je a navštívili jsme táborové shromáždění v Plano. Toto shromáždění se konalo ve dnech od 12.- 19. listopadu. Zpočátku bylo krásné počasí, ale potom začalo pršet a přišly bouře, což některým nedovolovalo navštívit toto shromáždění. Potěšilo nás, že jsme se zde setkali s našimi starými přáteli, bratrem R.M.Kilgorem a jeho manželkou. Byli jsme mile překvapeni, když jsme zde nalezli velkou skupinu rozumných bratří. Nesetkali jsme se z žádnými předsudky, které zde přetrvávaly proti lidem ze Severu. Byli to naši drazí bratři a sestry.

Mé svědectví nebylo nikde přijato tak ochotně a srdečně jako tímto lidem. Velmi jsem se zajímala o práci v tomto velkém státě Texasu. Satan se vždy snažil ovládnout každé významné pole, a snad v žádném jiném státě nebyl satan zaměstnán při zvěstování pravdy více, než v Texasu. To je pro mne největším důkazem, že zde je třeba vykonat ještě mnoho práce.

Rejstřík - na začátek na začátek

EllenWhiteova.cz - Zajímavé webové odkazy